BLOG


 Do blogosfery należę od lutego 2014 roku. Wcześniej było tu zupełnie inaczej. Pisałam tutaj głównie o sobie, choć blog miał dotyczyć mojej pasji związanej  muzyką, chciałam się pokazać ludziom. Od września 2014r. zwiększała się liczba negatywnych komentarzy, co powodowało mnie do zawieszenia strony. Mimo tego nie poddałam się!
 Po długiej przerwie zdałam sobie sprawę, że tęsknie za blogowaniem i chciałabym wrócić. Na początku było to dla mnie jako dodatkowe zajęcie, ale okazało się, że to moja pasja, którą pragnę rozwijać. Zmieniłam wygląd, nazwę i link. Wiedziałam już o czym będę pisać. Dodając swój opis na Facebooka do grupy z opisami, ludziom się podobało to co tworzę, a to mnie zachęciło do posiadania bloga z opisami. Tym, razem chciałam pokazać się z jeszcze lepszej strony i udowodnić, że jestem dobra w tym co robię.
 Ogólnie jest to blog lifestylowy, z opisami, ale może się czasem zdarzyć, że nie dodam żadnej swojej twórczości. Wtedy zamiast opisów, napiszę po prostu coś, co może Was zaciekawić.
 Jeśli chciałby ktoś jakieś posty związane z fotografią, to można śmiało do mnie pisać.
 Czasem mogą pojawić się pewne zmiany na blogu. Niekoniecznie wielkie, ale małe też. Jestem zmienna, więc wszystko może ulec zmianie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

KAŻDY KOMENTARZ MOTYWUJE MNIE DO DALSZEGO PISANIA! ♥
Doceniam szczere komentarze, a jeśli spodoba Ci się mój blog, zaobserwuj.
NIE WYMIENIAM SIĘ OBSERWACJAMI!