O MNIE Nazywam się Lena, a to mój blog! Jestem osobą o wielu pasjach. Między innymi uwielbiam pisać. Przede wszystkim tworzę własne opisy, cytaty, ale również teksty piosenki. Pomysły czerpię głównie ze swojego życia. Moja przygoda z pisaniem zaczęła się w dzieciństwie poprzez zabawę, w której z koleżanką wymyślałyśmy własne piosenki. Wtedy bardzo mi się spodobało, a od 13 roku życia zaczęłam tworzyć na poważnie. To również zapoczątkowało moją miłość do muzyki, bardziej do śpiewania. Oczywiście zaczęłam coraz bardziej rozwijać się, więc większość tekstów uległa poprawie. Łącznie posiadam 84 piosenek. Nie mam zdolności do komponowania, więc czasem słuchając muzyki zagranicznej, zastępuję je swoimi słowami. Pisząc czasem mam już ułożoną melodię w głowie, ale większość tekstów w moim zeszycie jej nie posiada. 
Jeśli chodzi o opisy, historia jest o wiele krótsza,  niż zapoczątkowanie powstawania piosenek. Talent do układania tego typu wierszy odziedziczyłam po moim tacie, który podobnie jak ja potrafił w ciągu paru minut coś stworzyć. Co do opowiadań, to przychodzi mi z większym trudem.
 Uwielbiam blogować. Dzięki temu mogę pokazać siebie i innym ludziom to co lubię. 
 Moją kolejną pasją jest fotografia. Robię bardziej amatorskie zdjęcia z małymi poprawkami w telefonie. Nie fotografuję  rzeczy, roślin itp. Lepiej czuję się z aparatem w ręku, gdy mój młodszy brat robi za mojego modela. W albumie rodzinnym jest najwięcej zdjęć 5-latka robionych przeze mnie. 

 Jestem szczerą osobą, miłą, tolerancyjną. Chciałabym być bardziej odważna, śmiała, ale moja nieśmiałość uniemożliwia mi to. Staram się z tym walczyć na co dzień i stać się bardziej pewną siebie osobą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

KAŻDY KOMENTARZ MOTYWUJE MNIE DO DALSZEGO PISANIA! ♥
Doceniam szczere komentarze, a jeśli spodoba Ci się mój blog, zaobserwuj.
NIE WYMIENIAM SIĘ OBSERWACJAMI!